nyní skrytá reklamní sdělení v textu

Na navigaci | Klávesové zkratky

České setkání v Bangkoku změnilo plány

❤️ BANGKOK ❤️

Život to umí někdy skvěle naservírovat. Dnes jsme vstali a že vyrazíme prozkoumat Bangkok. Na blind. Takže před hotelem diskutujeme, jestli se vydat doleva, nebo doprava, a najednou se ozve: „Slyším správně češtinu, že?!” a hlas patří šedesátiletému pánovi na ulici.

Dali jsme se s ním do řeči. Že už tu hezkých pár let jezdí vždycky přes zimu. Radil nám, co navštívit, čemu se vyhnout atd.

„Tak nedáme kafe, ať se nebavíme tak na ulici?“
„Tak jo.“

Měl zrovna namířeno jít kamsi cosi fotit. A že nám předtím ještě ukáže pár dobře utajených míst, které bychom nikdy nenašli.

Z Petra se vyklubal skvěly průvodce, který nám předestřel Bangkok jako moderní velkoměsto, zároveň jako slam autentických uliček, jako místo relaxu i jako vykřičenou čtvrt, a to všechno na několika kilometrech čtvrečních.

Bangkok mě tak dostal, že když jsme o půl desáté seděli v baru a popíjeli panáky, vytáhl jsem mobil a snažil se přebookovávat zpáteční letenky na později. Nešlo to 😞

„Tak serem na ně a koupíme nové,“ navrhl Blesk a pak se otočil na našeho průvodce Petra: „Hele a nechtěl jsi jít původně něco fotit?“
„Chtěl, ale teď už na to není světlo 🙂“

A takhle tu plyne čas, takhle se tu samovolně přeplánovávají kalendáře.

Petře díky!

Mohlo by vás zajímat