obsahuje nejvíce reklamních ploch

Na navigaci | Klávesové zkratky

Jak jeden mobil odhalil falešné obvinění

Byl jsem svědkem příběhu, kdy jeden úspěšný podnikatel znásilnil 14leté děvče.

Ten podnikatel byl kamarád. Najednou před ním byla hrozba kriminálu. Nebo několik měsíců na pozorování v zařízení pro úchyláky. Firma by šla nejspíš do kytek.

Stalo se to, když mu bylo asi 20 let, vyspal se na jedné party s jakousi kočkou, vyměnili si čísla a ona mu za pár dní napsala, že má pro něj zajímavou zprávu, že jí ještě nebylo patnáct, a že on teď má průser.

Nebo může mlčet, ale chce za to drobný dáreček. Nokiu 3310 (tehdy telefon za 9 táců). Začala s vydíráním.

Kamarád byl naprosto zničený, vůbec ho nenapadlo, že by jí bylo 14 let, působila starším dojmem, o pedofilii nemohla být v žádném případě řeč, taky mu bylo jasné, že pokud se nechá vydírat, u jednoho mobilu to neskončí, pokud se nenechá, můžou ho zavřít na psychiatrii na pozorování, jestli je nebo není pedofil. Přitom se dost těžko řídí firma.

Díky obrovskému štěstí a náhodě se tehdy v příběhu objevil policajt. Když slyšel jméno děvčete, prohlásil „á, stará známá“ a zorganizoval předávání úplatku v restauraci. Holka se z mobilu radovala jen pár minut, pak si ji odvedli policajti. Kámoš byl zachráněn.


Chci tím říct, že když se dočtu, že prý kdosi znásilnil nezletilou, jsem velmi dalek jednoznačných soudů. Mohlo se, bohužel, odehrát něco strašného, co poznamenalo nevinnou dívku, ale taky mohlo jít o úplně jiný příběh. Pokud nevím, nesoudím.

Mohlo by vás zajímat