nyní skrytá reklamní sdělení v textu

Na navigaci | Klávesové zkratky

Jak zkrotit AI a zbourat gramatiku

Včerejší konference LamadayAI byla skvělá! Krásné místo, skvělý catering a v publiku, na což my z IT konferencí vůbec nejsme zvyklí, v publiku byly i ženy!

Tady se musím omluvit těm, kterým jsem navodil mdloby svým naprosto necitlivým prohlášením, když jsem na afterparty sdělil v hloučku češtinářek, že jsem se před rokem rozhodl nerozlišovat mezi „mě“ a „mně“ a píšu jen první variantu. A už vůbec jsem jim neměl navrhovat, jen co tuto informaci rozdýchaly, že by k tomu mohly vést i své žáky. Pro svůj plán dosáhnout kodifikaci revolucí zdola budu muset hledat podporu úplně jinde.

Ale zpět ke konferenci. Musím říct, že sám jsem se zdráhal uvěřit, že nejsme s Petr Koubský domluvení na obsahu prezentací. Přesně navázal a rozvinul, co jsem jen letmo zmínil, nebo prostě zapomněl říct. Od teď už chci mluvit jen ve dvojici!

Jo, a Teresa Caklova se zase tak silně zdráhala uvěřit, že na své vystoupení dorazím, že se nenechala přesvědčit ani tím, že vedle ní stojím, popíjím osmičku, jsem ready, a stejně raději můj talk posunula o hodinu později 😁

Eva Čapková Illésová díky za pozvání a držím palce, abys uspořádala i tu, mrk mrk, konferenci o onom speciálním tématu!

Mohlo by vás zajímat