moderátora obléká maminka

Na navigaci | Klávesové zkratky

Když magoři bonzují, děti trpí

Zatímco znepokojeně už týden na fejsu sleduju, jak malá dcerka od Adéla bojuje na áru s velmi těžkým průběhem covidu, pan Nadčlověk Karel Janeček se nechává slyšet, že covid děti neohrožuje a jde pouze o paniku rodičů. Tvoří mi pozoruhodnou dichotomii.

Tři souvislosti:

  1. Post, co tu sdílím, dnes Adéle facebook zablokoval, že jde o šikanu a obtěžování. Bohužel, žijeme mezi magory, co by odmítali covid i na smrtelné posteli, a bonzují. Nadčlověk cílí na tento elektorát. Je teda možné, že to zmízí i tady.
  2. Ačkoliv Adéla sama vystupovala v reklamách na očkování a chtěla naočkovat i dcerku, tak to nestihla, protože obvodní lékaři řekli, že musí čekat, než bude dětí deset, jinak by se musel zbytek vakcíny vyhodit… Tyvoe.
  3. Nadčlověk byl včera v DVTV. Fascinující rozhovor Veselovského s osobou intelektuálně zcela prázdnou, sociálně infantilní, avšak cítící se morálně nadřazenou a natolik inspirativní, že jí nezbývá než se stát panem prezidentem.

Vydělat ohromné peníze na robotickém obchodování je legitimní cesta boostu svého života, ale není to ještě důvod k vzhlížení. Natož k vzhlížení k sobě samému. Trik je asi v tom neuvěřit všem těm lidem, co vám čistě kvůlivá penězům polezou do prdele, když vám tvrdí, že jste Bůh.

Vilmo, drž se (toho držátka nad postelí), přeju co nejrychlejší uzdravení a v budoucnu lepší prezidenty!

Mohlo by vás zajímat