moderátora obléká maminka

Na navigaci | Klávesové zkratky

Když maminka lítá do vesmíru...

Na Netflixu teď letí dokument Return to Space o Muskově společnosti ŠpačeX, která má za úkol dostat astronauty NASA na vesmírnou stanici a zpět.

Předchází tomu řada testů, mnohdy krutě neúspěšných. A s blížícím se startem dokument brnká na sentimentální strunu. Na domácím videu vidíme jednoho z astronautů snídat s rodinou, běhat se synkem kolem vody a kterak spolu v noci pozorují hvězdy. „Tam za dva měsíce budu,“ povídá a klučina přikyvuje. „Vzpomínáš, jak jsi tam viděl maminku?“

Jak jako viděl maminku? Chyba překladu? Vzápětí se ukázalo, že i astronautova žena Karen před několika lety opravdu ve vesmíru byla. Tyjo.

I druhý astronaut má malého chlapce a řeší, jak je těžké ho na svůj odlet připravit. „Kluk ještě nezažil, že by jeho rodič letěl do vesmíru,“ vysvětluje, a já to tak ňák chápu, též jsem to v jeho letech nezažil. Jenže on pokračuje: „Když totiž moje žena Megan letěla raketoplánem na misi k Hubbleovu teleskopu, Theodore ještě nebyl na světě.“

Tyvole, i tvoje žena byla ve vesmíru???

A následuje prostřih a na jednu z těch manželek, která začíná větu slovy: „Když jsem byla ve vesmíru poprvé…“

🤯

V tomhle momentě si připadáš jako úplnej loser, protože jsi ještě ve vesmíru nebyl.

(Spoiler alert: dokument končí tím, jak o rok později letí do vesmíru Megan na půlroční misi. Co je to za rodinu totok? Rodiče si furt někde lítaj, sociálku na ně!)

Mohlo by vás zajímat