moderátora obléká maminka

Na navigaci | Klávesové zkratky

Phantom double click: Myš, co žije svým životem

Sem zkusil vertikální myš. Pořídil si samozřejmě tu nejlepší a nejdražší od Logitechu, i s rodokmenem.

Přátelé, jsou věci, na kterých je nesmysl šetřit, a Logitech je renomovaný zkušený výrobce.

Na myš jsem si okamžitě zvykl. Jenže počítač se začal chovat divně splašeně, samy od sebe se zavíraly záložky atd., vždycky mě u toho tak ambivalentně zatrnulo, protože mě to na jedné straně štvalo, ale zároveň mám záložek otevřených fakt mraky a potřeboval bych je trošku pozavírat.

Snažil jsem se té záhadě celé ráno přijít na kloub a po dlouhém zkoumání a gůglení se dopracoval k odpovědi: logitech phantom double clicks.

Ano, nejvyšší řada myší od Logitechu už kliká úplně sama. Vůbec jsem o této novince nevěděl a nutno říct, že by byla úplně skvělá, kdyby myši klikaly, když kliknout chci. Tak daleko ale v oblasti umělé inteligence zatím Logitech není.

Takže myš jde z domu. Problém je, že po dvou dnech používání vertikální myši prostě není cesta zpět. Jak jsem mohl někdy používat něco jiného? 🐭 Budoucnost patří vertikále!

Koukám na ceník a druhá nejdražší v pořadí je od nějaké firmy Trust… to ve mě moc důveru nebudí 😉 Nebo že bych si vyhrnul rukávy, plivl do dlaní a pustil se do práce podle nějakého z mnoha videí na Youtube „DIY fix Logitech MX ghost click“?

Asi ne, nejsem kutil … vlastně ani nechápu to flusání do dlaní? Proč jako? … Pouštějí si potom fakt Youtube??

(nebo je to jinak https://bit.ly/3nfwGXB)

Mohlo by vás zajímat