nyní skrytá reklamní sdělení v textu

Na navigaci | Klávesové zkratky

Phočko po bouřlivé noci: pravda vyšla najevo

Co křičíte při sexu?

Se vzbudím, koukám že spím v košili a džínách, a sakra, natáhnu se po mobilu „cože 14:30?? Prdele, měl jsem ráno jít s Dženys, Markem a Martinem na výlet, chjo,“ a samozřejmě milion zmeškaných budíků a zpráv na messengeru.

V naší spolubydlící messengerové skupině píše Verča: „Večer byl u nás mejdánek, já šla spát ve tři, ale v 6:45 se evidentně dělo něco velmi zajímavého, za zvuku naší oblíbené písničky Despacito“ (JÁ VÍM, ALE MY TO FAKT OBJEVILI AŽ NEDÁVNO) „se ozývaly velmi zajímavé zvuky z kuchyně. Davide???“ A na to odpovídá Markéta: „Davídku, tys měl sex, jo???“ a já to čtu s nevěřícným výrazem, protože jak jsem si kalhoty včera oblékl, tak jsem se v nich probudil, rozhodně jsem je nesundával a nic neprováděl, co si pamatuji hosté odešli kolem třetí a do rána jsem zůstal jen s Denisa a s Deny jsme fakt čistě kamarádi, a když se hodně zlejem, tak se může klidně stát, že se neudržíme a navzájem se potetujem, ale určitě bysme spolu nespali.

Vyvrávoral jsem z postele a potkal Verču a že zajdeme do Phočka na oběd, skvělé bylo, že jsem vlastně už byl oblečený, takže jsem se obul a šel.

A ptám se jí:

  • Jaký zvuky ráno?
  • No mě skoro nic nevzbudí, ale ráno kolem sedmé hrála fakt děsně nahlas hudba a do toho se ozývaly ještě hlasitější zvláštní zvuky a vy jste do toho křičeli.
  • Křičeli?
  • Jo, tys křičel „Pojď, pojď“ a Deny „Jóóó“ a ty „Pojď, to má potenciál.“
  • ???
  • A strašně nahlas, kdyby barák neodjel na prodloužený víkend, určitě by někdo na vás přišel.
  • Tyjo, co jsme mohli dělat? Jako na 1000 % jsme nešukali, navíc bych při sexu přece nekřičel „Pojď, pojď, to má potenciál!“

(Btw, teď když nad tím přemýšlím, to není úplně blbý, to si někdy zkusím zakřičet. To má potenciál. A co teprve při sexu s nějakou grammar nazi zařvat „Pojď, to má potencionál!“, ta by mě asi za obřího orgasmu uškrtila, jo, to zkusím!)

Tak píšu Deny, že tady jdou ňáký rumory ohledně rána a proč jsme dělali takový randál a ona mi odepisuje:

  • Hele a nebylo to, jak jsme tančili?

Jo áhááá. Nojovlastně 🙋‍♂️ Asi polka.

Člověk si trošku zatančí a je kolem toho takový haló.

Mohlo by vás zajímat