moderátora obléká maminka

Na navigaci | Klávesové zkratky

Proč mě ženy považují za gaye?

Hajlajtem včerejší výborné narozeninové party bylo, když se mi účastnice postupně vyznávaly: „víš, něco ti musím říct, vždycky jsem mi myslela, že jsi gay.“

Důvodem vlastně bylo mé hrubě nezdvořilé chování. Že jsem po děvčatech nevyjížděl. A je to logické: Bavím-li se s mladou hezkou inteligentní slečnou a nevyjíždím po ní, musím v ní nutně vzbudit pocit, že s ní něco není v pořádku. A to není fér.

Stačí vzpomenout na návštěvu brněnského gaybaru Zelená kočka a jak se tam přítelkyně cítila divně, protože i s nepřehlédnutelnýn výstřihem byla přehlížena, zatímco já si užíval nadstandardní vstřícnosti barmanů (Co si dáš, brouku?).

Musím na sobě hodně zamakat! Když jsem se včera lépe rozhlédl, postřehl jsem, že přímo v průběhu diskuse s oslavenkyní ji zdatně osahávají dva mladíci, zatímco já vůbec nikoho neosahávál a dokonce jsem se ani nikým osahávat nenechal, čímž jsem zcela vybočil z tamějších norem. Pánbůh mi přeci nedal prsty proto, abychom jimi při rozhovoru zahříval sklenici se zvětralým pivem, ale proto, censored by Facebook.

Prostě musím na sobě hodně, hodně zamakat!

Mohlo by vás zajímat