moderátora obléká maminka

Na navigaci | Klávesové zkratky

Rýma a Tinder trable na thajské pláži

Odolal jsem pokušení nacpat vám do chřtánu tajmlajny fotku z prosluněné thajské pláže 🏖, kterou mám asi 12 metrů od hotelu, a přiznám se, že nikoliv proto, že je to trapné, ale neboť mě schvátila děsná rýmička.

Celý včerejšek jsem proležel na pokoji a bylo mi tak blbě, že jsem nebyl schopen ani vzít do ruky mobil a zkontrolovat, jestli neklesá Bitcoin. Tak blbě!

Dnes už je to lepší, mobil už uzvednu (na Bitcoin jsem se raději dívat neměl…), ale sílu vyrazit z pokoje ven zatím stále nemám, tak mi nezbylo než zase zkusit ten primitivní Tinder.

A opět: funguje to tady úplně jinak, než jinde na světě. Spousta holek ve svých profilech zdůrazňuje, že mají fat ass, nebo že jsou celkově fat, a je fakt úžasný, jak stejná věc může být někde na světě předností a jinde mindrákem.

Všichni jsme krásní, jen někteří bydlíme na špatném místě planety.

Asi mi víc vyhovoval vietnamský vkus, kde je sexy být vysoký bílý evropan (a ano, 178 cm tam JE vysoký).

Jakmile je někdo na Tinderu hezký i dle mých představ, tak je to vždycky LADYBOY. Když už se náááhodou objeví atraktivní holka, má v popisu zdůrazněné, že není ladyboy a že už jí sere, jak se jí na to každý ptá. Nojo, ale mám jí to věřit?

Já už vlastně nevěřím ničemu.

Jsem z toho tak zmatený, že kdybych tady na nějaké Tinder rande šel, tak asi budu trvat na tom, že si ihned po představení ukážeme své pohlavní orgány, abych se zbavil nervozity.

Jestli si tento zvyk dotáhnu i do České republiky, tak se předem všem současným i budoucím matchům moc omlouvám, ale to máte stejné, jako když člověk přeživší teroristický útok je do konce života poznamenaný a vždy při příchodu do restaurace zkontroluje všechny východy. Já obdobně zkontroluji vchody.

(tady by to chtělo doplnit nějaký oslí můstek)

🎄Rád bych vám popřál krásné a veselé Vánoce, prožijte tyto duchovní svátky plni rozjímají, hezky se svou rodinou. ☃️

Mohlo by vás zajímat