obsahuje nejvíce reklamních ploch

Na navigaci | Klávesové zkratky

Zatracené džíny: Příběh Karlínské ostudy

Myslím, že to nějak souvisí se způsobem chůze, každopádně spousta mužů má problém, že se jim poměrně brzy v džínách prodře díra mezi nohama. Za ty roky s tím už umím žít. Dokud je malá, tak to neřeším, pak gatě vyhodím.

Dnes jsem si zkrátil cestu na oběd na kole. Byla krása vyjet, nádherné počasí, uvelebil jsem se v sedle a šlapal. Co jsem ovšem netušil, tak že při uvelebování si zasouvám přední úzkou část sedla do oné díry a to poměrně hluboko.

Přijíždím k restauraci, venku sedělo několik krasavic, a jelikož jsem opravdu zdatný cyklista, rozhodl jsem se elegantně zabrzdit a ladným pohybem seskočit z kola. No a jak vám tak seskakuji, tak koukám a já vůbec neseskakuji a už vůbec ne ladně!

Vlastně bych řekl, že člověk s překvapeným výrazem trhající si prdel před hosty restaurace je naprostým opakem ladnosti a elegance! To by se mohlo klidně zařadit do slovníku jejich antonym.

Myslel jsem, že na prodraných dírách mě už nic nepřekvapí, ale dnes v Karlíně jsme si za zvuku trhající se látky ukázali opět něco pozoruhodného👖🚲

Mohlo by vás zajímat