nyní skrytá reklamní sdělení v textu

Na navigaci | Klávesové zkratky

Falešné certifikáty: Hrdinové nebo podvodníci?

Proč mám radost, že existují falešné očkovací certifikáty?

Zda si to píchnout nebo ne už dávno není otázka názoru, je to svatá válka a ve svaté válce není prostor pro argumentaci. Prokoukl jsi, co na tebe chystá vláda a farmaceutické firmy? Pak jsi chytřejší než ovce ve tvém okolí. Ale myslíš to s nimi dobře, takže jim budeš při každé příležitosti vysvětlovat, že ty očkovaný nejsi a proč. A ovce, která veřejně propaguje ZLO, je tvůj úhlavní nepřítel a vůči němu je dovoleno vše. Přáním smrti počínaje.

Tohle chování vidíme denně na sociálních sítích. Ale jsou lidé, a je jich ohromné množství, pro které je to realita životů. Jít se očkovat znamená vysloužit si odmítnutí od části rodiny. Od kamarádů. Slyšel jsem: „Ráda bych se šla očkovat, ale moje nejlepší kamarádka se se mnou přestane bavit.“

Ono to totiž nejde dost dobře zatajit. Jakto, že tě pustí do restaurace? Jakto, že jdeš na koncert? Místo toho, abys šla s námi, neočkovanými, na tajnou párty?

Musíš mít připravenou hodně přesvědčivou výmluvu. A „pořídila jsem si falešný certifikát“ zní dobře, uvěřitelně a dokonce tím ukazuješ, jak aktivně jsi ochcala systém. Takže díky za ně.

Mohlo by vás zajímat