obsahuje nejvíce reklamních ploch

Na navigaci | Klávesové zkratky

Jak jsem si omylem domluvil tělocvičnu hrůzy

Pustil jsem se do něčeho strašného!

Začalo to v podniku, který neexistuje a jehož adresa se nesmí ani naznačovat. Potkali jsme se tam s někdejším spolukaličem Pepou a dali se do řeči o (tradá) sportu!

Je to vždycky kouzelné, když s člověkem, se kterým jsme ještě loni řešili, kde kupovat a jak je to kvalitní, najednou řešíme, kde kupovat kolagen a jak je kvalitní.

Posteskl jsem si, že mi chybí to loňské trénování na Spartana a že vlastně nedělám krom běhání nic, a Pepa navrhl, ať chodím s ním do Železné koule, že je to super, čímž mě ukecal a už psal panu Radarovi, který to vede, že mám o jeho koule také zájem. Domluvili jsme nějaký termín a že mi zavolá slečna a upřesníme detaily a svět se zdál zase v pořádku.

Dvě hodinky týdně v tělocvičně nejsou na škodu, že.

A pak mi zavolala slečna: „Vítám tě v programu AMAZING 12.“

Cože? Já si celou dobu domlouval AMAZING 12? To brutální tříměsíční peklo, co přemění i programátory na kluky z billboardu? Program, který Markétu Lukáškovou změnil z fotky „před“ s mastnými vlasy a bez makeupu, na fotku „po“ s vlasem naondulovaným, úsměvem a rtěnkou? Neeeeee 😧

Pak už mi jen slečna řekla, kolik to bude stát, rozloučila se a já padl na kolena a říkal si: „ty vole, tohle bude výzva, zaplatit takovej ranec, zvlášť teď po daních, ale půjdu do toho.“

Akorát si říkám, jestlipak ví, koho si tam berou. Během tréninku se má jíst zdravě a nepít alkohol. Já to zkoušel už v lednu, výzva „30 dní bez alkoholu“ dopadla tak, že jsem měl 29 cheatdays, akorát jeden den jsem nepil a to bylo před závodem Spartan Race, ale asi jsem byl na sebe zbytečně přísný, takže teď před půlmaratonem jsem to upravil na „nepít alespoň od půlnoci a jít spát 5 hodin před startem“ a stačilo to.

Si myslím, že budu jediný účastník AMAZING 12, na jehož fotku před/po budou muset doplnit výrazné popisky „před“ a „po“ a ještě přidat vysvětlivky.

Se bojím, že jim nabourám byznysmodel.

Každopádně v pondělí začínám a následující 3 měsíce se mnou nebude žádná sranda. Loučím se a vzpomínejme na sebe v dobrém. 🙋‍♂️

Mohlo by vás zajímat