během psaní nezemřelo téměř žádné zvíře

Na navigaci | Klávesové zkratky

Jak se svézt Na vlnách EKG?

Je tu úplně nový podcast. Dva moderátoři za cenu jednoho. Mluvené slovo zdarma do vašich mobilů. Lze poslouchat při sportu a také při flákání.

Představuji vám Na vlnách EKG. Podcast, který by poslouchal Václav Havel, kdyby měl chuť. Natáčí jej Veronika Dubská a David Grudl.

A co je to vlastně podcast? [podkást] je audio pořad na pokračování, který můžete poslouchat online a zdarma. Na mobilu při cestách nebo třeba doma v prohlížeči. Když cvičíte nebo do sebe tlačíte KFC.

První tři díly si můžete pustit i tu:

Vše podstatné pro to, abyste přežili infarkt ?

Ačkoliv se odborníci i laická veřejnost vzácně shodují v tom, že smrt infarktem patří mezi ty pohodovější, lidé dávají obvykle přednost tomu jej buď přežít, nebo ideálně vůbec nedostat. Vítáme vás u dalšího podcastu z cyklu „Zkusili jsme za vás, aby vy už jste nemuseli“ a tentokrát si moderátorská dvojice Verča & David vyzkoušela právě infarkt myokardu. Jaké jsou první dojmy? Jak infarkt rozpoznat včas? A hlavně jak ho přežít? V tomto díle se dozvíte naprosto vše.

Jeli jsme za vás na Ukrajinu, aby vy už jste nemuseli

Navštívili jsme Ukrajinu a zjistili spoustu neobyčejně zajímavých věcí. Kdo tam žije (Ukrajinci), co se tam pije (vodka) a kolik stojí (skoro nic). Přinášíme podrobnou reportáž z Černobylu. A v tomto díle také poprvé přivítáme hosta, který vážil cestu až z Brna.

Fight! Karlovarský filmový festival versus LFŠ. Co je lepší?

Karlovarský filmový festival VERSUS Letní filmová škola v Uherském Hradišti. Která akce je lepší? Kde promítají barevnější filmy? Kde to víc žije v noci? A kde se lépe hledá místo pro příležitostný sex? Hluboký rozbor obou akcí.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. ondrej.ficek@gmail.com #1

    avatar

    Díky, je to skvělý ?

    před 5 lety

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře.