nyní skrytá reklamní sdělení v textu

Na navigaci | Klávesové zkratky

Letenská hádanka: Co je to Hauko?

Večer deskových her je to nejlepší, co náš privát nabízí.

Být tam pozván se považuje tady na Letné za velkou čest, je to srovnatelné s pozváním na balkon od Třeštíka, nebo do sklípku, od Fritzla.

Já vím, „večer deskových her“ zní nudně, co? No když jsem se dnes odpoledne probudil v posteli v košili a džínách, vůbec jsem si unuděný nepřipadal, ale o tom jinde https://goo.gl/KTpNTs

Jednou z nejoblíbenějších her je hádání filmů. Rozdělíme se do dvou skupin, každá vymyslí a na papírky napíše 10 filmů, které pak druhá skupina hádá. A to tak, že jeden si vytáhne papírek a pak pantomimicky předvádí film a ostatní z jeho skupiny hádají. Limit 2 minuty.

A je to fakt mazec, když se sejde sehraná parta. Třeba včera trvalo uhodnutí filmu „Sám doma“ přesně 1.5 vteřiny a to včetně výsměchu protihráčům, jak těžce nás podceňují, když dávají tak jednoduché filmy.

Co mi ale dalo celkem zabrat byl film „Hauko“, který jsem ani neviděl, vlastně ani nevím, že existuje. Nicméně to překážka není. Hrál jsem to hodně na Veronika, protože je největší hádací borka, ta třeba uhádne „Věčný svit neposkvrněné mysli“ během několika vteřin, ale Hauko byl oříšek, pomalu se blížil konec časového limitu, Viera zkouší „Hačiko?“ a já mávám rukama, že ne, a pak to uhádla Verča: „Hauko?“ a já skáču a pantomimicky se raduju. 🙆‍♂️

Načež druhá skupina hlásí: „Jaký Hauko? Co to je?“
Já: „No to máte vědět vy, vy jste takový film napsali.“
„Ukaž ten papírek … … Dyť tam je Hačiko.“
„Jaký Hačiko? Kde vidíš Č?“
„No tohle je Č!“
„A kde je háček?“
„Hele nehádej se, stejně jste vyhráli.“
„Ok, ale je to HAUKO!“

Zajímá vás, jak se pantomimicky předvádí HAUKO že to ostatní uhodnou? To každého! Proto jsou ty večírky tak skvělé a chcete je zažít!

Mohlo by vás zajímat