nyní skrytá reklamní sdělení v textu

Na navigaci | Klávesové zkratky

Nápoj, který vám ukousne prst

Pangalaktický megacloumák.

Pití, o kterém legenda praví, že jej vymyslel sám Tomáš Sedláček, když se ekonomicky zamyslel nad tím, proč je v Long Island Iced Tea kola a kterými alkoholy by šla nahradit.

A když včera v Blue Lightu obsluhoval za barem Tomáš, bylo jasné, který nápoj si dát. „V plný výbavě?“ – „Jistě“, přitakal jsem ze slušnosti.

Připravil mi drink, který chuťově ponejvíce připomínal mix okeny s Alpou, ve velmi vyváženém poměru. I barevně to odpovídalo. „Jak ti to chutná?“ zeptal se a já ocenil, že ověřuje, zda stále vnímám.

Poslední, co si pamatuji, bylo, že jsme s Lucie probírali její budoucnost a pokud její budoucnost bude taková, jakou jsme ji probrali, tak se má na co těšit. Pak jsem si v nestřeženém okamžiku objednal ještě jeden Pangalaktický megacloumák, pročež na otázky, jako třeba „proč mám ukousnutý kousek prsteníčku“, neznám odpověď.

Ovšem nemělo by zapadnout, že jsme včera s Vojta Roček založili hudební duo Malý projekt, se kterým budeme mít vystoupení v Paralelní Polis. („Čéče, to paralelní polis, to je jako Brno, jo?“). Konkrétně půjde o instrumentální slam poetry. Jako rozku…předkapely budeme mít Luštělu (Vojta) a 5Angels (já). 5Angels mám rád, protože jich je pět a navíc jsou jako bonboniéra, nikdy nevíš, na který holky tam zrovna narazíš.

Mohlo by vás zajímat