nyní skrytá reklamní sdělení v textu

Na navigaci | Klávesové zkratky

Od filmu k tekutinám: Jak dopadne afterparty?

Včerejší akce Startup Kids v kině Světozor byla naprosto boží! Moc děkuji Irena za pozvání. Rozjezd byl poklidnější, začínalo to asi hodinovou panelovou diskusí lidí kolem startupů, což nám poskytlo dostatek času si pročíst všechny sociální sítě a pak následoval film dvou krásných Islanďanek o tom, jak si hledají bohaté ženichy. V úvodních titulcích hrála nádherná hudba, proto jsme se celou dobu těšili na ty závěrečné. A hrála tam též.

Pak následovala diskuse s režisérkami, pozorně jsme ji s Michalem sledovali a řešili dilema, zda jít do blondýny nebo tmavovlásky. A pak přišla očekáváná after party! A parádní! Píše o ní i Richard Fridrich, tak se nebudu opakovat. Dorazila i Aja, se kterou jsem si ihned slíbil, že jdeme včas domů, protože od rána pracujeme, takže žádný nonstopy.

Úderem půlnoci se afterparty změnila na narozeninou party, Lenička jsem poblahopřál smrtícím mixem šáňa s vodkou, což měla být taková hezká tečka za celým dnem, leč tečku jsem přežil a najednou koukám, stojíme na Andělu. A tady Ája naprosto porušila slib tím, že jsme vešli do Plzeňského nonstopu. Místo, kde potkáváte ty nejneuvěřitelnější lidi. V šest ráno to byli dva piloti ČSA. Probrali jsme, jestli lze doopravdy otočit letadlo vzhůru nohama jako ve filmu Flight (prý jo), a jak přesně je to s tím souložením s letuškama (prý jo).

Prostě výborný večírek.

Mohlo by vás zajímat