stránky, kam napsal komentář Ivo Lukačovič

Na navigaci | Klávesové zkratky

Blog jako internetová seznamka?

Inu proč ne. Jeden Šťastný mladík se tímto způsobem snaží sbalit dívku. Jsa obdařen kouzelnou vlastností machrovat v druhém plánu psaní, dočteme se i takovou humornou příhodu o košili:

Kamarádka se mi sklonila nad prsa a povídá: „Co to tady máš?“

„To je logo Ralph Lauren Polo Sport,“ odpověděl jsem. Jenom je blbé, že Ralph Lauren Polo Sport je u nás tak předražený.

K čemu je Ralph Lauren, když záložka sex zeje prázdnotou? Říkám si, chlapče, pokud se před každou dívkou chováš jako brouk Pytlík (všude byl, všechno zná a pokud někde nebyl, tak tam zrovna kráčí), těžko upřímnou lásku najdeš.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. pif #1

  avatar

  ja ho mam rad :) dyt je to fajn to cist :)

  před 19 lety | reagoval [2] rony
 2. rony #2

  #1 pife, La Trine: ma bod ?

  před 19 lety | reagoval [3] johno [8] pif
 3. johno #3

  avatar

  #2 rony, Mňa úplne dorazila „humorná“ príhoda. Napätý som čítal aj ďalšie tri spoty za tým, ale pointa sa bohužial nedostavila.

  před 19 lety
 4. benny #4

  K čemu je Ralph Lauren, když záložka sex zeje prázdnotou? je také věta týdne ?

  před 19 lety | reagoval [6] David Grudl
 5. Sodalite #5

  avatar

  A třeba tahle citace z jedné diskuse na <a href="https://web.archive.org/web/20050312075356/http://laska.bloguje.cz:80/104674_item.php">onom blogu.</a>

  „… Žiji prostě v jistém, řekněme prostředí. Jistým způsobem se oblékám, jistým způsobem se třeba i pohybuji nebo sedím, specifickým způsobem myslím atd …“

  To mě dorazilo. Získal jsem pocit, že dotyčný je jaksi pan Vyjímečný. Skutečný princ na bílém koni. Jenom je trochu škoda, že při bližším ohledání kůň trochu pelichá a na zuby by se mu chtěl kouknout jenom drsňák. (To dgx: „Vzpomínám na obědy ve školní jídelně :)“) Zkouším si představit, jaký je ten „specifický způsob“, kterým se dotyčný pohybuje a kterým sedí.

  A tak si zanotuju s Darwinem: Ještě štěstí, že příroda sama provádí selekci, aby evolučně spěla k dokonalejšímu lidstvu. Omlouvám se dotyčnému, ale tak nějak jsem potěšen, že se zatím nemá šanci rozmnožit.

  PS: Že by další úkaz „zmrda“ alá <a href="www.dfens-cz.com">DFens</a>?

  před 19 lety | reagoval [6] David Grudl [13] David Grudl
 6. David Grudl #6

  avatar

  #4 benny, pracovní úspěchy a hmotné statky nezaručují lidem nejvnitřnější spokojenost. Proto si nedělám srandu z Mladíkova hledání partnerky, ale čistě z jeho machroprojevu. Tedy když články začínají slovy:

  Když se ptali … Zdeňka Bakali, co dělal mezi tím, co prodal Patrii a koupil Ostravsko-karvinské doly, odpověděl: „Byl jsem na mnoha skvělých večeřích, vypil mnoho výborného vína a vykouřil mnoho vynikajících doutníků.“ A u mne to bude nyní stejné.

  Včera mě požádal redaktor jednoho marketingového časopisu o vyjádření se k jisté marketingové záležitosti.

  Právě se na mne obrátili z jednoho z největších vydavatelství, zda-li bych vzhledem ke své publikační činnosti pro ně nenapsal knihu o marketingu. ?

  nebo zcela nečekaně končí

  Ráno budu na golfu mrtvý (viz)

  #5 Sodalite, …specifický způsob, kterým se dotyčný pohybuje (přisouvá se jazykem) a kterým sedí (zadkem nahoru) ? A určitě bych to chtěl někdy vidět ?

  před 19 lety | reagoval [7] Sodalite [13] David Grudl
 7. Sodalite #7

  avatar

  #6 Davide Grudle, A jak tak sedí se zadkem nahoru, tvoří se za ním fronta těch, kteří by rádi svým tykadélkem aspoň trochu jeho znalostí nasáli (Nebo se s ním rozdělili o tu svou polovinu chromozomů?). A on na to: „Hošani, nechte toho nebo budu zítra na golfu mrtvý. Všichni sborem pak zazpívají: "Mauritius to je ráj, tam se všichni hoši maj, i ti co už nedoufaj, že si taky … (rubrika "sex“ je stále prázdná).

  před 19 lety | reagoval [9] David Grudl
 8. pif #8

  avatar

  #2 rony, jojo to je sila :)))

  a vubec me ty odkazy tady silene bavi :)) dobra prace hosiii

  nicmene holt chudak, rad by balil baby na to, jak je skvely & uspesny & bohaty & a vsechno vi. To urcite neni na skodu, jen je to treba lip podat, jenze i z tech prispevku ma kazdej padnout na kolena :))).

  hlavne ten https://web.archive.org/…mpost.cz:80/ je sila :)))))))))))))))))))) jsem nevedel…

  před 19 lety
 9. David Grudl #9

  avatar

  #7 Sodalite, ROTFL ?

  ještě jsem si vzpomněl na jeden krásný machroprojev

  před 19 lety
 10. Lukas #10

  To urcite nekdo pise schvalne a jako parodii. Uz tady je tech „jen tak mimochodem se chvastajicich“ webdeveloperu hodne (Hulan, Banan, Nemec), bylo otazkou casu kdy na to nekdo zareaguje.

  Ta parodie na Hulane od Kompostu je super, myslim, ze ji ted trochu upgradnuli, kdyz jsem se dival pred casem, tak tam jeste nebyla ta super reklama ala Microsoft.

  před 19 lety | reagoval [11] Sodalite
 11. Sodalite #11

  avatar

  #10 Lukasi, Zřejmě se rozhodli zavádět nový typ reklam a obchodních strategií. Už zřejmě nestačí přesvědčit potenciální zákazníky, že můj produkt je dobrý. Je nutné je presvědčit, že můj produkt je božský. Jak by mohl být božský, kdybych lidem nedokázal, že JÁ jsem ten Bůh?

  Myslím, že konkláve se pěkně zapotí, než zvolí papeže, který bude schopen obyčejným lidem vysvětlit, že trojjedinost je vlastně HULÁN, NĚMEC a onen BANÁN v jednom.

  Naštěstí stále existuje světlo na konci tunelu a možnost být v takovémto „náboženství“ ateistou.

  před 19 lety
 12. Pachollini #12

  Je škoda, že ten web asi někdo hacknul a zeje prázdnotou. Tuše, že by k tomu mohlo dojít, ozrcadlil jsem si ho naštěstí, aby tyto perly navždy nezmizely ze sítě a příští generace se z nich mohly poučit.

  před 19 lety | reagoval [13] David Grudl
 13. David Grudl #13

  avatar

  #12 Pachollini, má v lecčems pravdu, Mladík. Tu otevřenost k tématu skutečně obdivuji a v hledání mu držím palce. Je to vážná věc a na její účet bych nevtipkoval (viz #6 David Grudl).

  Ale reakce všech přítomných směřovali k jednomu jedinému: jakou výjimečnost k sobě samému Mladík pociťuje (např. #5 Sodalite). To už se brát vážně nedá. Kéž by tuto zpětnou vazbu využil ke svému prospěchu.

  Že blog zrušil je škoda. Vlna „externího“ zájmu rychle pomine a sám bych klidně odsud identifikující odkaz odstranil. Mladík by mohl pokračovat dál a třeba úspěšněji…

  před 19 lety | reagoval [14] Pachollini
 14. Pachollini #14

  #13 Davide Grudle, Myslím, že nemohu souhlasit.

  S intimními věcmi se má člověk prát sám, může si je psát do tajného deníčku, nebo je rozebrat s kámošema v hospodě, nebo je řešit se svým psychoanalytikem. Vytahovat je na webu není IMHO žádné hrdinství, spíš zvláštní forma exhibicionismu, nebo hrubý omyl úsudku. Možná trochu oboje. Kdyby si stoupnul na Václavák pod koně a četl své zápisky nahlas, lidi by se mu asi smáli. Dát to na net je zhruba to samé. Exhibicionismus, nebo nepřiměřenost, nesoudnost.

  Pana Němce jako člověka neznám, takže nejsem schopen mu upřímně držet palce, ale každopádně bych mu přál, aby se dokázal psychicky srovnat a přestat si o sobě myslet, že je bůh (nebo se alespoň tak prezentovat navenek). Pak se mu jistě bude lépe dařit i v lásce.

  před 19 lety | reagoval [18] Sodalite
 15. Martin Kuželka #15

  UPDATE: Blog Šťastného mladíka byl zrušen…

  před 19 lety | reagoval [16] johno
 16. johno #16

  avatar

  #15 Martine Kuželko, Blog bol síce zrušený, ale láska je večná.

  před 19 lety | reagoval [17] Jan Vaněk jr.
 17. Jan Vaněk jr. #17

  #16 johno, : Pchá, Web Archive má poslední posty ze září, ale co dáte za prozrazení backdooru, kterým se dají stáhnout všechny Láskovy posty v jednom souboru (bohužel bez diskusí, ale člověk nemůže mít všechno)? ?

  před 19 lety
 18. Sodalite #18

  avatar

  #14 Pachollini, Každý podle svého gusta. Kdyby chtěl Mladík stát pod koněm (ale podle adresy spíš v Brně na Čáře) a číst svoje poznatky nahlas, lidé by se možná smáli, ale postupně by, jak říká dgx, zájem opadl. Potom by chodili poslouchat už jenom skalní fandové a z milého mladíka by se stal místní kolorit a přispěl aspoň trošku ke geniu loci českého Internetu.

  Neodpustím si ovšem jedno rýpnutí: Když už jsem ho jednou označil za samozvaného boha, zrušením stránek jenom potvrdil mou domněnku. Kritika se zřejmě nehodila do jeho krámu, tak to sbalil.

  Dokážete si představit, že by se jednoho dne (polemika o Jeho existenci se hodí výborně k vínu či pivu), po zvlášť vypečené „muslimské“ (dosaď libovolnou církev) kritice křesťanství (zde opět libovolné), objevil Bůh a řekl: „Tak mládenci, nasrali jste mě, poslední kapka přetekla – balíme to …“ ?

  před 19 lety | reagoval [20] David Grudl
 19. carnero #19

  Když machruje, ať machruje… zjevně je to jeho styl prezentace sebe sama. Ale přijde mi strašně hloupé, to zabalit hned jak ho lidé najdou. Myslím, že by měl více respektu, kdyby si za tím svým machrováním stál a i přes momentální zájem machroval dále. Vždyť co je na tom špatného… každý je přeci nějaký… bo ne?

  před 19 lety | reagoval [22] Sodalite
 20. David Grudl #20

  avatar

  #18 Sodalite, aha, takže ono se neříká „Génius noci“, inu jsem zase o píď chytřejší ?

  před 19 lety | reagoval [21] Sodalite
 21. Sodalite #21

  avatar

  #20 Davide Grudle, Génius noci to právě asi nebyl :)

  před 19 lety
 22. Sodalite #22

  avatar

  #19 carnero, Ano, naprosto souhlasím. Jenom dodám – on na těch stránkách píše, že to ukončil proto, že ho někteří jedinci práskli a on tím pádem není anonymní. Když už lidi vědí, kdo to je, tak už asi nemá zájem o sobě takto psát. Co by tomu řekli jeho zákazníci? „Tak se na nás vytahuje a nemá ani na to, najít si babu.“

  před 19 lety | reagoval [23] carnero
 23. carnero #23

  #22 Sodalite, Teď je otázkou, zda je to ten pravý důvod. Pokud ano… naprosto s Tebou souhlasim!

  před 19 lety
 24. Arthur Dent #24

  Snad to není TENHLE SEOCEO? :)

  https://web.archive.org/…xvi.name:80/

  před 19 lety | reagoval [26] David Grudl
 25. Arthur Dent #25

  (Na té stránce jsou čtyři fotky, tipněte si na které je papež a na které jeho nadřízený…)

  před 19 lety | reagoval [26] David Grudl
 26. David Grudl #26

  avatar

  #24 Arthure Dente, na ten web jsem před chvílí narazil díky konferenci SEO a jen tiše zíral. Škoda, že už nebloguje, dovedu si představit ten článek: Včera mě požádal papež o vyjádření se k jisté křesťanské záležitosti a jestli bych mu při té příležitosti neudělal web…

  #25 Arthure Dente, ?

  před 19 lety
 27. crackonosh #27

  Zažil jsem mnoho opulentních hostin na různých kontinentech. Avšak nejlepší večeře mého života se skládala z nezralého jablka a skývy chleba, kterou mi dala moje první holka (poznámka pro místní úchyly: ne, žádný sex v tom nebyl).

  Tohle je má nejoblíbenější pasáž

  před 19 lety
 28. hvge #28

  Dnes som vstal extremne prispaty, ale tento clanok ma konecne prebral. Heslo Go Forward sa stalo heslom mojho rodu :)

  před 18 lety

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře.