stránky, kam napsal komentář Ivo Lukačovič

Na navigaci | Klávesové zkratky

7 pravidel pro lepší podnik

Když se teď řeší, jak děsně nám vadí děti, tak bych rád také přihodil dřívko do ohně, a sdělil, že mě mnohem víc vadí dospělí, kteří děti okřikují.

Partička dětí si někde běhá, směje se, nebo úplně tiše se snaží nalezeným zapalovačem podpálit kavárnu, když tu poklidnou atmosféru rozřízne vřískot dospělého: „VENDELÍÍÍÍÍNÉÉÉÉÉÉ, CO TO MÁÁÁÁŠ V RUCÉÉÉÉÉÉ????“

Se leknu jak blázen. No je toto normální?

No ale co teprve řvaní na psy!

S někým si povídáš na ulici, líčíš zajímavou historku, a ten člověk po páté ti do toho zařve „FUUUUUJ!!!!! VENDELÍNE, ZAHOĎ TO! NO NESLYŠELS? *Z*A*H*O*Ď*T*O*“. Ať jde někam! Až on bude něco povídat, taky se u toho otočím na nějakýho psa a začnu řvát jak smyslů zbavenej. A když mě ten pes bude úplně ignorovat, bude to působit i velmi autenticky.

A víte co, pojďme si to říct otevřeně. Na děcka a psy řvou hlavně ženské. Tak už konečně zakažme hysterickým ženským chodit do společnosti. Kdy konečně nějaká kavárna zvedne téma a vydá své sedmero:

 1. Pokud k nám chcete přijít s hysterickou ženskou, zeptejte se obsluhy, kam ji můžete zaparkovat, aby její řvaní co nejméně rušilo.
 2. Naše bistro není na hysterky uzpůsobené. Nemáme tu psychology ani odborníky na vztahy. Na stolech bývají nože. A záchody neslouží pro makeup sex. Naše látkové sedačky už vůbec ne.
 3. Nenechávejte ji dramaticky pobíhat po place, mohla by přijít k úrazu jak ona, tak náš personál, a jistě se shodneme, že to druhé ani jeden nechceme.
 4. Pokud se chcete u nás najíst, měl byste odhadnout, zda tu krávu dokážete alespoň po dobu oběda udržet v klidu. Nepřejeme si, aby svým křikem, teatrálním pláčem a pobíháním rušila ostatní hosty. Víme, že ostatní hosté mají obavy, aby pak nespustila i ta jejich hysterka.
 5. Měla by být schopna se najíst na takové úrovni, jak se v lepším podniku očekává. Vyfotit si jídlo, dobře, ale pětiminutové pózování kolem avokádového toastu k tomu opravdu nepatří.
 6. Může se stát, že situaci neohlídáte. Pak je na místě se za manželku omluvit a rozbité sklenice i „létající talíře“ uhradit.
 7. Není vaše žena hysterka? Nebo je pod vlivem sedativ? Ani vy nejste debil? Výborně, pak jste v našem lepším podniku vítání. Ale jak se někdo z vás splaší, tak vás požádáme, ať jdete do prdele.

Zvláštní je, že třeba v Itálii a vůbec jižních národech tohle nevadí.

Viz pravidla Marthy's Kitchen

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Srigi #1

  avatar

  Pridavam sa k tomu, že otravnejší než tie deti, sú ich rodičia.

  Živý príklad: https://www.youtube.com/watch?…

  před rokem | odpovědět

Napište komentář

Text komentáře
Kontakt

(kvůli gravataru)