moderátora obléká maminka

Na navigaci | Klávesové zkratky

Jak mě (ne)pustili s duhovým trikem na Colours

„Pořadatelé v průběhu pátku velmi vtipným způsobem zareagovali na pseudokauzu pochybení jednoho z členů ochranky, který do areálu údajně nechtěl pustit diváka se symbolem duhové vlajky symbolizující LGBT aktivismus.“

Aha, takže když vás nepustí na Colours of Ostrava 2023 (official event), je to pseudokauza a řeší se vtipem.

https://www.novinky.cz/…rne-40438471

Když mi neteř vyprávěla, jak ji nepustili kvůli tričku, jen tak mimochodem při nákupu piva, musel jsem se fakt držet. Představil jsem si, že kdybych byl u toho, nebo se to stalo přímo mě, vyžádal bych si jejich šéfa, a pokud by ani ten mě nepustil, využil bych veškeré nitky, sílu všech sítí, abych zkontaktoval agenty účinkujících hvězd s otázkou „víte, že vystupujte na festivalu, který nevpouští homosexuály?“ Festival by skončil ve středu.

Letošní Colours jsou báječné, užívám si je, ale tahle kauza je tak neskutečný průser, že jediné adekvátní řešení je posypat si popel na hlavu a okamžitě dát postiženým zdarma lístek na příští rok. Když ale čtu o pseudokazach a vtipných reakcích, tak mám chuť věnovat energii do jiné vtipné akce, a tou je „Bojkot Colours 2024“. Určitě se moc zasmějeme.

Mohlo by vás zajímat