porucha není na vašem přijímači

Na navigaci | Klávesové zkratky

Jazykolam logikolam

Screenshoty s ujetými hláškami programů patří ke klasické zábavě počátku 21. století.

V praxi na tento druh perliček narážím velmi zřídka. Nejspíš to bude tím, že dialogy nečtu ? Dnes jsem však udělal výjimku. Ve Windows XP jsem odstranil sekundární klávesnici a ikonka přepínače klávesnic tak ztratila smysl. O čemž jsem byl informován tímto okénkem (doporučuji přečíst nahlas):

Panel jazyků

p.s. Dokázal by Pixy provést logický rozbor této věty? Umí MacOSX také potěšit podobnou hláškou? Zaměstnává Microsoft nějaké spisovatele? A co na to Jan Tleskač?

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Adam Hošek #1

  avatar

  No, tedy spíš jde o to, jaké pako dělá překlady, protože v angličtině se to nějak napíše, použijí se u toho jistá pravidla či zvyklosti toho jazyka a pak to přeloží nějaké hovado, které česky neumí a s žádným odborníkem to asi nekonzultuje. Ostatně mnoho překladů ve Windows tím trpí.

  před 20 lety
 2. bretik #2

  avatar

  :) Tak to je nářez. Musel jsem si to přečíst dvakrát a až pak jsem se začal smát na celej byt… Napoprvý jsem nepochopil, jaká to je skvělá hovadina.

  před 20 lety
 3. tark #3

  Toto mi připomíná Vložte další procesor a stiskněte Enter!

  před 20 lety
 4. llook #4

  avatar

  Já tedy nejsem uživatelem Windows, ale i tak spoustu programů radši používám v angličtině, na Linuxu je to kolikrát ještě horší.

  před 20 lety
 5. Steve #5

  mám takovej pocit že v budoucnu asi nebudeš chtít použít panel jazyků ?

  před 20 lety

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře.