stránky, kam napsal komentář Ivo Lukačovič

Na navigaci | Klávesové zkratky

Psí márketing

Včera na procházce se poštěstil Falkovi úžasný úlovek. Ukradl Samovi gumovou hračku. Takovou modrou kost, původně možná i pískací. Vítězně si s ní v hubě vykračoval. Celou cestu ocas vztyčený, tak pyšně kráčet jsem ho nikdy předtím neviděl. Vešli jsme do hospody koupit si s přítelkyní víno na večer. Falko se uvnitř každému pochlubil hračkou. Určitě si říkal, jak na něj všichni závistivě hledí, jak po jeho hračce taky touží. Raději ji ani na okamžik nepustil z huby.

Neupustil ji ani doma. Má sice podobných hraček celou hromadu, ale tahle byla nej! Jistě, guma jako guma, rozdíl byl ukryt v myšlenkách. V jeho hlavě to nebyla jen jedna z hraček, byla to ta nejcennější hračka široko daleko. Vázal se k ní silný příběh, vzal ji přece Samovi. Touží po ní a dělá všechno proto, aby ji mohl mít. (Dnes večer ho přestane bavit.)

Guma jako guma, rozdíl je v myšlence. Banální, viďte? Dobrý marketér je ten, kdo rozumí všedním banalitám.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Fredy176 #1

  avatar

  u nás doma se stalo něco podobného…babička nám ušila několik polštářků na pohovku..jenže jich bylo víc než bylo zapotřebí, tak 2 zůstali ležet ve skříni..když zůstala otevřená tak si náš labrador jeden z nich bez dovolení přivlastnil a od té doby ho má pořád někde na blízku (spí s ním v košíku / v posteli!, tahá ho ven, bere si ho do auta když s námi někam jede atd atd.)

  před 15 lety
 2. Jan Tichý #2

  avatar

  Nevím, jestli v článku nehledám, co tam není, ale přijde mi, že Tě ten Apple opravdu hodně dostal, což? ;)

  před 15 lety
 3. Martin Malý #3

  avatar

  Když napíšu člověk považuje věc, pro jejíž získání musel něco vynaložit, za mnohem cennější než tutéž věc, kterou získal bez námahy, tak je to totéž, ale míň romantický. :)

  před 15 lety
 4. Zdeněk Večeřa #4

  avatar

  Jak píše Honza, že by fakt Apple? :))

  před 15 lety
 5. zputnik #5

  avatar

  A já myslel, že si ty věci od Apple kupuje. :o)

  před 15 lety
 6. Plaváček #6

  avatar

  Vypdá to, že hledáte v článku myšlenky, které tam nejsou.

  Osobně si ovšem také neumím představit Davida, jak s ocasem vztyčeným někomu krade jablíčkový počítač. :)

 7. Protihumří bojovník #7

  #6 Plaváčku, Já si to teď představil. Dnes budu řvát ze spaní obzvlášť nahlas.

  před 15 lety
 8. Filosof #8

  avatar

  #6 Plaváčku, Muhehe ?

  před 15 lety
 9. Martin Malý #9

  avatar

  #6 Plaváčku, Navrhuju požádat Davida, jestli by nám tuhle scénku nepředvedl na PWP. Pavel Kout nebo Pixy jistě rádi za tímto účelem obětují své jablečné počítače…

  před 15 lety
 10. rossini77 #10

  Mám podobné zkušenosti s naším papouškem. Nevím proč, ale je ujetý na „čistítka uší“. Včera sedím u maca, jen tak brouzdám a najednou slyším „Nebój nebój…“, tak se mrknu a Olda (papoušek) stojí na zemi u křesla a dodává si odvahu, aby pod křeslo vlezl a sebral pohozené čistítko. Potom měl obrovskou radost, když jsem jej honil po bytě a chtěl mu to čistítko vytrhnout ze zobáku. Ještě na mě řval: „Mazej! Šupej!…“

  před 15 lety
 11. tiso #11

  avatar

  #6 Plaváčku, to by chcelo článok na blábolník…

  před 15 lety

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře.