během psaní nezemřelo téměř žádné zvíře

Na navigaci | Klávesové zkratky

7 důvodů, proč bezdrátová sluchátka a iPhone 7 sucks

♫ Play a song for me Apple jack, Apple jack
play a song for me and I'll sing ♫

Se teď hodně diskutuje o tom, že iPhone 7 nemá jack, tedy konektor na sluchátka, někteří hovoří o nástupu bezdrátových špuntů, ale podle mého to jsou řeči lidí, kteří sluchátka nepoužívají a nerozumí tomu.

Já sluchátka používám velmi často.

Vždycky si je rozuzluji, rozmotám a nasadím. A vyrazím ven. Přibližně v 60 % případů po tom všem takňák zapomenu pustit hudbu. Po nějaké době, když mě třeba špunty začnou tlačit, si to uvědomím a někdy i hudbu následně pustím. Ale někdy ne, protože se mi nechce nic vybírat, řešit a tak.

Zkrátka se sluchátky cestuji opravdu často a semtam i s hudbou.

Díky sluchátkům každý pozná, že mám iPhone, i když ho mám zastrčený v kapse.

Zároveň však kapsář, a tady sázím trošku na jeho inteligenci, mi ho nebude krást, protože předpokládá, že poslouchám muziku. Pokud tedy zrovna v metru nespím.

Sluchátka mi již několikrát zachránila mobil před pádem na chodník, protože jsou vymyšlená tak, aby součet jejich délky + výška mobilu byl o 10cm kratší, než je rozdíl mezi nadmořskou výškou mých uší a chodníku. Což je opravdu geniální.

Svou roli v zachytávání padajícího mobilu hraje i pevný konektor jack, který jen tak nepovolí a pomáhá a chrání.

Takže chci vás, příznivci iPhonu 7, vidět, až vám s bezdrátovými špunty v uších vypadne vodotěsný mobil z kapsy na beton. Slzička vám ukápne a já se budu smát hlasitě a zdůrazňovat, že jsem to říkal!

Mohlo by vás zajímat