obsahuje nejvíce reklamních ploch

Na navigaci | Klávesové zkratky

Bankomat mě okradl nebo jsem idiot?

Dnes jsem dorazil na pobočku AirBank s problémem, který se mi přihodil v sobotu. Byl jsem si v Crossu vybrat peníze z bankomatu, neboť jsem potřeboval mít u sebe několik tisícikorun, provedl úspěšně výběr, přitom si povídal s jednou slečnou, a když už chci od bankomatu odejít, kouknu do peněženky a tam bylo stále jen kilo.

🤯

Což mě zmátlo. Jak můžu mít peněžence kilčo, když jsem zrovna vybral?

Že bych byl takový debil a vůbec nevybral? Tomu se mi až nechtělo věřit, to bylo silné zapochybování o osobní integritě, ale stejně jsem otevřel aplikaci banky a tam ověřil, že peníze za výběr se mi strhly.

Ale kde jsou? Co se stalo?

V tu chvíli by bylo skvělé mít možnost se podívat na záznamy z kamer. To třeba dělá brácha, který má obchod prošpikovaný kamerami, a když se mu stane, že nemůže najít klíče, které si před minutou položil na stůl, ale ony tam nejsou, snad není idiot, kde by kurva jako mohly být, kdo mu je schoval a proč, no tak se podívá na záznamy z kamer a zjistí, že ve skutečnosti si klíče vůbec nepoložil na stůl, ale ukryl do nejspodnější zásuvky pod stolem, podívá se do ní a fakt tam jsou.

Bohužel jsem cítil, že nemám tu moc přimět personál Crossu, aby mi pustit záznamy a zjistil, proč po úspěšném výběru stojím před bankomatem švorc, a rozhodl jsem se s touto otázkou navštívit pobočku své banky.

Tam se tvářili poněkud překvapeně, že idiot měsíce je navštívil už prvního, ale slíbili, že věc prověří a zároveň mi navrhli kontaktovat polici, že ta by si mohla kamerový záznam vyžádat.

To jistě ano, jenže se docela bojím, co bychom tam viděli. Žádná nejspodnější zásuvka tam totiž nebyla. Co kdyby záznam prozradil, že poté, co si peníze vytáhnu, spontánně je sroluji do trubičky, zastrčím do prdele a to vše během konverzace s tou slečnou? Byla z Ostravy, nepřipadalo by jí to divné. Bych si na policejní stanici nevěřícně sáhl pod kalhoty, řekl „aha, no jo“ poděkoval a šel domů? Stojí to za ty peníze?

p.s. nejsou tam

Mohlo by vás zajímat