nyní skrytá reklamní sdělení v textu

Na navigaci | Klávesové zkratky

Čokoládový krém, co vás donutí zrušit všechny plány

Před pár dny jsem tu sesmolil tak strašlivý hejt na eshop https://www.4slim.cz/, že mě někteří začali podezřívat z placené spolupráce. No, budu muset na hejtění ještě zapracovat.

Nicméně: právě jsem vyzkoušel z jejich nabídky dva nové produkty: BIOnuta lískooříšková a mandlová. To je něco tak neskutečně dobrého 😋 A lískooříšková je zrovna v akci.

První chutná jako Nutella – but better, druhá zase jako marcipán. Jenže oproti Nutelle obsahuje pouhou desetinu cukru (!!!). Tedy místo 56 g jen 5,8 g. (Fakt to není spolupráce 🙏)

Naopak obsahuje překvapivě vysoké množství vlákniny. Vlastně já se k těmto čekankovým krémům právě kvůli vláknině dostal. Zjistil jsem, že i když sním denně hodně zeleniny, nejsem schopen zdaleka naplnit doporučený denní příjem 30–40 g. Tudíž jsem pátral po supplementu a narazil na 4slim. (#notsponsored)

Čímž se dostáváme k velmi zajímavé pojistce, kterou BIOnuta oproti cukrovinkám obsahuje. Pojistce, abyste ji celou nespapali na posezení (tzv. binge eating). Na obalu je formulována slovy: „Při nadměrném užití se mohou vyskytnout mírně nadýmavé účinky“, což je velejemňoučký eufemismus k tomu, že se totálně zeserete jak sousedovic Amina, sotva uklidíte hajzl jdete znovu, po zbytek dne vám to žbruňká v celém těle a flatulujete jak o závod a pokaždé se u toho modlíte, ať je to opravdu jen prd. (Znovu opakuji, skutečně nejde o spolupráci!)

Jakmile se s pojistkou seznámíte, přistupujete k BIOnutě s respektem. Dáte si jen dvě lžičky, které organismus nasytí vlákninou, a následuje stopka. Jenže… jenže ono je to tak božsky dobré, že je vám najednou úplně jedno, co se odehraje za hodinu, žerete dál, rušíte všechny schůzky, plány, dnes z bytu nevyjdete.

Ano, je v tom i tester síly vůle s okamžitým vyhodnocením.

Mohlo by vás zajímat