nyní skrytá reklamní sdělení v textu

Na navigaci | Klávesové zkratky

Proteinové šílenství: Stojí za to vůbec?

To je zase móda na všechno cpát slovo „protein“, protože ten je jakože zdravý, takže tu máme třeba „Míša Protein Tvaroh zmrzlina v kelímku 400ml“, což je obsahem z ⅕ čistý cukr, ale protein jak známo cukr neutralizuje, stejně jako dietní kola neutralizuje čízburgr, takže mlsáš zdravě 💪

Před týdnem mi začala vyskakovat reklama na Proteinellu, do očí bijící spojení slov protein + Nutella, výrobce se navíc jmenuje HealthyCo 🤦‍♂️, aby nebylo pochyb, že tohle musí být sestra brokolice.

Úplně trapný průhledný marketingový trik. Ale marná sláva – je to potřeba ochutnat, že.

Tak jsem našel eshop, ale protože kupovat jedno balení je neekologické a neekonomické, musel jsem si poštovné zdarma zasloužit zakoupením ještě mnohem více zdraví, a díky tomu vám přináším recenzi:


Proteinella lískový oříšek: chuť vymazlená, to loupneš klidně najednou, navíc oproti Nutelle je v tom míň oříšků, takže je to víc allergy friendly.

Proteinella slaný karamel: oříšky už vůbec, ale je to dobré abys mohl střídat jednu lžičku oříšku, jednu karamelu, a tak dokola.

4Slim čekanko-arašídový krém: od čekanky nic nečekáš, ale je to fakt dobré a přitom ze 40 % vláknina. Takže to asi není zamýšlené konzumovat po kelímcích, nicméně zkusím jeden dát a uvidíme, co se stane a jestli to půjde vyprat.

4Slim čekanko-arašídový krém slaný karamel: tohle je možná ještě lepší varianta předchozího zdravíčka, opět ideální jíst v kombinaci a dodržovat pravidlo zipu.


edit: Ještě existuje český produkt Proteinela, který složením ční vysoko nad Proteinellou, ale nezkoušel jsem ho.

Mohlo by vás zajímat