nyní skrytá reklamní sdělení v textu

Na navigaci | Klávesové zkratky

Fanoušci z Novinek mě milují! Ironicky…

Natáčeli jsme s Milos Cermak podcast, o jehož obsahu vám nemohu nic říci, protože jsem před natáčením požil sodžu, které mi maže paměť. Takže nezbývá nám všem než si ho poslechnout. Najdete v podcastových aplikacích jako Jedno procento Miloše Čermáka.

Neměl jsem páru, jaký má Miloš mediální dosah, než mi po vydání napsal brácha, že jsme na titulce Seznamu. „Gratulki! No a hlavně díky tomu máš i Novinkové komentáře.“

Wow, už jsem zažil komentáře na různých serverech, ale nikdy ne na Novinkách, které jsou zcela vyhlášené. Brácha mi naštěstí nějaké zachytil a přeposlal: (ten podcast mám titulek „Programátor Grudl: Mám plán, jak z Česka udělat nejlepší zemi na světě“)

  • To musí být blázen, jako ten fialový panák. Kolik bere za ty instrukce? Určitě ne jak 18000 měsíčně!!!
  • Nejlepší pro koho? Pro cizince. Ne!!! Děkujeme nechceme.
  • To už tady bylo. Babiš miliardář přece už nepotřeboval další peníze a řídit chtěl stát jako firmu a jak to dopadlo? Dnes stát řídí Slepenec s politologem v čele, k němu hadi na tři, mafiáni ze Stanu……..

Ano, mrzí mě trošku jistá generičnost, mohli jít více do hloubky a napsat třeba, že jsem programátor diletant, ale i tak jsou to fajné komentáře a jsem za ně rád. <3

Mohlo by vás zajímat