obsahuje nejvíce reklamních ploch

Na navigaci | Klávesové zkratky

Když 90k za večer je normálka

Mezi krámama jsem narazil na vzpomínku na svou první firmu 🙂 Na tohle období rád vzpomínám…

Hele, když je vám sotva dvacet a začnete denně točit peníze, které běžne lidé vydělávají rok, je velmi pravděpodobné, že vás to nějak poznamená. Z někoho se stane naprostý čurák, jiný nehorázně kalí, další těžce jede v drogách a někteří vymetají bordely. Naštěstí mě žádná jednotlivost nepotkala, já to měl všechno dohromady.

Mimochodem, v té době neexistovalo internetové bankovnictví a převody se chodily zadávat na pobočku, vyplnili jste formulář a dali jej paní za přepážkou. Si pamatuju, jak u mě byla nejlepší kamarádka ze střední a z toho podnikání se mi tak třásly ruce, že jsem ty převoďáky nebyl schopen vyplnit, tak jsem jí je diktoval. V bance si mě pamatovali.

Ale znáte to, vzpomínky jsou šálivé, třeba to tak drsné nebylo a přeháním, kdo ví… Proto když jsem narazil na bankovní výpis z té doby, fakt jsem se se zájmem začetl.

Notyvole! To mně vysvětli, jdu si 11. 4. 2000 vybrat 90.000, což bylo úterý, následně se odehraje večírek takových rozměrů, že už druhý den klušu do banky pro dalších 55.000. Proboha, co jsme tehdy dělali? Bych přísahal, že kdybych nechal v úterý v hospodě 90t, tak si takové úterý budu kurva dobře pamatovat celý život, nicméně v roce 2000 podobných dní bylo hafo a já si pamatuju lautr nic ☹

A nebo … taky je možné, že v roce 2000 bylo v Brně fakt hodně draho, no.

Mohlo by vás zajímat