nyní skrytá reklamní sdělení v textu

Na navigaci | Klávesové zkratky

Proč jsem se vyděsil u pokladny v Bille?

Děcka! Teď se probírá, jak někteří chudáci makají za pouhých pár tisíc měsíčně, kolikrát v naprosto nelidských a nedůstojných podmínkách, třeba pokladní v Bille, a já s tím mám jednu poměrně čerstvou zkušenost.

Totiž. Nakupoval jsem v Bille, se sluchátkama na uších, teda spíš v uších, nevím proč se říká na uších, navíc to byly bezdrátové sluchátka, s těmi vypadáte dost blbě už tak jako tak, natož si je dát na uši, ale teď kecám kraviny, no každopádně byly to applácké Airpody, pchptlně.

Vyskládám zboží na pás, pán si pípá ty moje nugety a najednou mě překvapil, protože místo obligátního „kartičku máte, bodíky sbíráte?“ mi řekl: „všim sem si těch vašich sluchátek. Jsou dobrý?“

„Jo, jsou super ☺️“
„A kolik stojí?“

„Pje“ … a tady jsem se zarazil, přátelé, protože jsem si uvědomil, že nemůžu doříct „pjéét tisíc“, že to je nejspíš jeho měsíční plat, těžce vydřený, jeho děti nemají na boty, tím bych mu úplně pokazil den, co den, život bych mu zkazil, jeho pípání na pokladně 12 hodin denně 6 dní v týdnu by náhle ztratilo smysl, že JÁ IDIOT vůbec tyhle sluchátka nosím do takových míst, to už příště neudělám, ale teď z toho musím nějak vybruslit, řeknu že stály třeba litr, to ho porazí, ale oklepe se, jenže už jsem měl vysloveno to „pjé“ a z toho nejde udělat „litr“, kurva, říct „pjéékně drahé?“ no… hmm… já nevíííím, to zní že machruju, … ale už to „pjéé“ držím fakt dost dlouho, okem šilhám nahoru do strany, pozná, že si vymýšlím, rychle něco řekni! „pjéét set.“

„Fíha.“

Ufff.

Houby uff. Já tam šel nakupovat další den a jak stojím frontu u pokladny, tak vidím, že je tam zase ten stejný chlapík, a teď mně hlavou problesklo „ty vole, on mi řekne, abych mu je sehnal,“ protože děti beztak nemá a pjéťo za to dá, co teď, jak se znám, tak já mu to odkývnu, a jelikož na Letný není nic kromě Billly, tak nemůžu změnit obchoďák, takže mu je i koupím, do prdele, to jsou vyhozený 4.500 Kč, ale zase udělám dobrej skutek, jenže je to fakt dóóst, chjóó … sakra … no musel jsem se tvářit strašně zoufale, ale pak mě spásně napadlo přejít do jiné fronty. Ufff č.2.

Minimální mzda mě fakt jako ničí. Je to problém.

Mohlo by vás zajímat