porucha není na vašem přijímači

Na navigaci | Klávesové zkratky

Výzva „Udělejme Davídkovi radost“

Položme si otázku: čím se vlastně člověk liší od zvířete? Tím, že je obdařen rozumem? Tím, že má duši? Schopností abstraktně myslet? Nebo tím, že na procházce neočichává kolemjdoucím prdel? Jen stěží bychom našli výstižnější slova, než pronesl Aristoteles: „Nunc facilisis augue iaculis metus.“

Právě nyní máte možnost projevit svou lidskost.

Davídek

Davídek, autor projektů Texy, dibi a Nette Framework

Davídek je činorodý, společenský a veselý chlapec. Na první pohled vypadá jako ostatní třicetileté děti. V něčem je ale jiný. Davídek je programátor. Je to celoživotní postižení s opensourstickým podkladem. Má narušenou schopnost používat cizí knihovny. Vytváří si vlastní svět, ve kterém si sám určuje pravidla, a jen on jim rozumí. Po psychické stránce si vedl dobře, pravidelně navštěvoval PWP, kde si našel plno kamarádů.

Davídkovi letos diagnostikovali syndrom karpálního tunelu. A aby toho nebylo málo, před měsícem mu plombovali první zub. Byla to osmička. To se velmi nepříznivě odrazilo na jeho psychice, navíc už dost zhoršené půlroční prodlevou vydání PHP 5.3.

Davídek potřebuje vaši pomoc!

Jeho velkým přáním je dostat se na raut, o kterém se tuhle dočetl. Jediné, co ho drží v dobrém psychickém stavu, je myšlenka na raut. To mu hned zajiskří v očičkách. Ručičkami hladí své bříško postižené dědičnou obezitou a usmívá se na celé kolo!

Pomozte mu splnit jeho sen! Pomozte mu dostat se na raut!

Od 11. srpna do 7. září probíhají nominace do ankety Křišťálová Lupa 2008 – Cena českého Internetu. Davídek vás velmi prosí, abyste do ankety nominovali tyto jeho projekty (doplněno: nominace již byly ukončeny).

Od 22. září do 26. října proběhne hlasování. To bude od vás Davídek potřebovat pomoc. Pro vás je to otázka jednoho kliknutí a zaškrtnutí políčka. Pro Davídka je to šance na lepší život. Možnost potřást si rukou s panem Miklíkem. Nebuďme prosím lhostejní. Udělejme to pro něj. Pohlédněme do jeho upřímné tváře a odešleme nominace.

Mnohokrát Vám děkuji za Davídka!

Váš Davídek.


Davídka podpořil Arthur Dent,
Binární Ládin,
Jirka Bureš,
Pixy,
Radek Hulán,
Roj,
všeci webtržníci,
Laco Bittner,
Yuhů,
Vít Meloun,
Rony,
Jirka Tvrdek,
Filip Rožánek,
Katchaba &
Machinegun,
minority,
Cody,
David Matějka,
Tomáš Šůstek,
Roman Žďárek,
Ondřej Vomočil,
Pan Prase
a několik milionů dalších skvělých lidiček!

Mohlo by vás zajímat