během psaní nezemřelo téměř žádné zvíře

Na navigaci | Klávesové zkratky

Webdesign již za 1 900 Kč!

Vážení zákazníci,

firma David Grudl DGX pro Vás připravila jedinečnou nabídku. Za neuvěřitelně nízkých 1 900 Kč vytvoříme pro Vaši firmu kompletní web s moderní grafikou. Vysoká použitelnost a přístupnost webu jsou samozřejmostí. V ceně je také optimalizace pro vyhledávače (SEO) a balíček žvýkaček.

Tato nabídka platí pro klienty starší 90 let v doprovodu obou rodičů.

O pánovi CEOSEO jsem už jednou psal, že je to chlapík chytrý jako vrata. Nejspíš jsem mu tím udělal službu, protože jak se ukazuje, CEOSEO touží po tom, aby se o něm psalo. Cokoliv, jen když toho bude hodně. Jak jinak si vyložit jeho aktuální tiskovou zprávu s nabídkou nových služeb? Je to výzva pro blogery: „nesouhlaste, nadávejte, ale hlavně o mně pište!“

Novinou je, že firma rozšířila aktivity i do programování webových aplikací a webdesignu, a tak se vlastně stala mým konkurentem. Nicméně, vyznávám trošku jiné hodnoty, takže jde spíše o hypotetickou konkurenci, o klienta nikdy bojovat nebudeme ?

Proč o tom píšu. Je totiž jisté, že se najdou klienti, které podivné nabídky pana CEOSEO osloví. A tyto zákazníky mu také přeji. Zcela upřímně.

Totiž: každý klient nechť má takového dodavatele, jakého si zaslouží. A naopak.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. rony #1

  ma neser! ?

  ja urobim stranku za 999,– a to po predlozeni notársky overenej výšky IQ s hodnotou nad 240.

  vytvorenu stránku klienta budem takisto optimalizovať na všetky hodnotné kľučové slová a to: moje meno, moje priezvisko, webdesign, seo a dalsie vyznacne hodnoty.

  ponuka plati aj pre firmy, ktore sa mi preukazu vlastnickym listom k bratislavskemu Novemu mostu.

  ?

  před 19 lety
 2. Stará fuska #2

  To je borec! Podniká na základě semdi živnostenských listů!

  Viz úryvek z jeho webu:

  >obchodní jméno: Robert Němec
  >právní forma: soukromý podnikatel (OSVČ) podnikající >na základě sedmi živnostenských listů
  >IČ: 722 42 949
  >DIČ: CZ7904231918

  před 19 lety
 3. Jiří Bureš #3

  No a já dělám stránky zadara. Pravda, poléčím se třeba na poplatcích za konzultace s tím spojené. Je to obchodní model strýc Pagáč (tuším, že prodal krávu s kohoutem, ale jenom dohromady; kohout za 1000, kráva za kačku, protože si peníze za kohouta mohl nechat a peníze za krávu měl dát na kostel).

  před 19 lety

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře.