porucha není na vašem přijímači

Na navigaci | Klávesové zkratky

Sraz Nette Framework a Filmovka

Vím, že obrat „Sraz Nette Framework“ musí děsit milovníky češtiny skoro stejně, jako vepřové koleno Petra Vachlera, ale napište to lépe a zachovejte si stručnost. Na titulky přetékající kamsi mimo čtenářův LCD monitor není nikdo zvědavý.

Jednoho letošního večera jsem si říkal, že je věčná škoda zaplevelovat svůj krásný blog plný nadčasových myšlenek spoty o něčem tak pomíjivém, jako je programování webových aplikací. Pomyslel jsem na nebohé nakladatele, kteří se jednou rozhodnou vydat La Trine knižně, a zarmoutil se při představě, jak pracně oddělují zrno od plevy Josefa Věromíra, jak svými tlustými kapitalistickými prsty loví perličky v blátě článků o PHP. To se nesmí stát! Proto jsem detašoval články o programování co nejdál. Na jiný blog, na jinou doménu, do jiné země. A název toho nového blogu jsem před světem raději zatajil.

Leč všechno dobré je k něčemu zlé. Na onom dobře utajeném blogu se dnes objevila pozvánka na páteční sraz rodičů a přátel Nette Frameworku. Jenže řekněte, k čemu je pozvánka na stránce, kterou nikdo nezná? Tudíž musím zhřešit a web odkázat. Klikněte a hned na něj zase zapomeňte!

Pryč od PHP…

34. Letní filmová škola

Pokud ještě nemáte plán na poslední týden července, nechte se zlákat výletem do Uherského Hradiště, kde se koná další ročník LFŠ. Její organizátoři nechali prozíravě vypršet všechny mraky už během konkurenčního karlovarského festivalu, takže LFŠ proběhne za slunného počasí. Což je důležité. Budete-li v Hradišti, můžeme skočit na pivko. A abych nezapomněl: k dobrému vychování patří v průběhu LFŠ navštívit alespoň jednu filmovou projekci!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. NoNevim #1

  ale vyraz webova aplikace a PHP nejde moc dohromady, pryc od nej co nejdal, pravda.

  před 16 lety | reagoval [3] Inza
 2. Jiří Knesl #2

  avatar

  Tak mi to úplně perfektně zapadá do plánu. :) Na filmovku jedu celou a když bude možnost se potkat ještě s někým, kdo se motá kolem PHP frameworků, nemůžu tu příležitost vynechat.

  před 16 lety
 3. Inza #3

  avatar

  #1 NoNevime, Notak, notak… Náhodou PHP a webové appy jsou dvě věci, které k sobě velmi patří!:-)

  před 16 lety
 4. pavel #4

  avatar

  možnost se potkat ještě s někým, kdo se motá kolem PHP frameworků, nemůžu tu příležitost vynechat.

  před 16 lety
 5. peki #5

  avatar

  Prepáčte za mierny OT ale hláška hore
  vylepšení: nyní bez Parse Error
  ma fakt dostala :D :D :D

  před 16 lety
 6. huncut #6

  avatar

  Teda neviem, ja som si ten nette pozrel a prislo mi to ako vymyslanie kolesa. Uz davno tu je napriklad Spring MVC ktory to riesi ovela flexibilnejsie. A ked som pozrel do zdrojakov nette (a aj dibi) tak som nadobudol pocit ze pan Grudl nie je schopny napisat algoritmus bez toho aby sa nezaplietol do hory regularnych vyrazov.
  PS: ale uznavam ta informacia po comment preview je dobra praca. Mam na mysli vysklonovanie mena odosielatela a poznamku o chybajucej diakritike. Uz sa mi tu diakritiku nechce menit. Soráč.

  před 16 lety
 7. paulie #7

  avatar

  Hmmm, LFŠ? :)
  Vzhledem k tomu, že su skoro Hradišťák, tak klidně. Akorát pivo nepiju. :)

  před 16 lety
 8. Evča #8

  avatar

  Poznávací znamení v Hradišti bude co? A pivko si občas dám, to naše, uherskobrodský Patriot… ;)

  před 16 lety

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře.