stránky, kam napsal komentář Ivo Lukačovič

Na navigaci | Klávesové zkratky

Střihák

Dalimil Klapka
Nový díl vašeho oblíbeného televizního seriálu ze školního prostředí začíná záběrem na hlavní hrdinku pančelku Zubatou, kterak stojí v kabinetě před zrcadlem a malýma nůžtičkama si stříhá chloupky v nose. Náhle někdo otevře dveře. Hrdinka sebou škubne a ošklivě si rozstřihne nosní přepážku. Proudy krve chrstají jak v raném filmu Petera Jacksona a s učitelkou to samosebou švihne.

Pak vidíme lektorku ležící na nemocničním lůžku se zafačovaným nosem, kde ji navštěvují žáci a kolegové. S každým z nich obrazem i zvukem zavzpomíná na společné zážitky z dílů předchozích.

A právě tomu se říká střihový díl neboli střihák. Diváci to obvykle nesnášejí. Jeden takový střihák bych si s dovolením střihl právě teď.

Malá odbočka

Bystrý čtenář La Trine nepochybně ví, že pod každým článkem se nachází otázka, zda se vám líbil. Je možné kliknout na ano nebo na ne. Časem možná nechám klikací jen variantu ano ? – ale k tomu se dostaneme později…

Všechny vaše odpovědi se společně s dalšími biometrickými údaji pečlivě zaznamenávají a pomocí velmi složitého algoritmu, který tu nebudu zbytečně a dlouze popisovat, se počítají tzv. Karma body. Jak známo, blogeři jsou placeni z poplatků za internetové připojení a právě Karma body jsou klíčem k přerozdělování těchto nemalých financí.

Jen pro zajímavost, fakt hodně dobrý článek mi hodí cca pade. Úspěšnější blogeři s větší návštěvností berou i 200.000 Kč. Nebo taková Letinka, je to milá holka, všechno, ale ona už tři roky po sobě bere 600.000 každý rok. Nicméně to jsou všeobecně známá fakta, vraťme se k našemu střiháku.

Z5 z odbočky

Zrovna tuhle jsem pro finanční úřad zpracovával přehled nejvýnosnějších článků a řekl jsem si, že by to mohlo zajímat i vás, drazí čtenáři.

To jsou oni, nejkladněji hodnocené zdejší počiny:

A zároveň jsem připravil přehled těch absolutně nejhorších článků, jaké jsem kdy spáchal. Amok je mi omluvou. V závorce tedy vidíte počet negativních hlasů:

Jak vidno, jedná se v podstatě o tytéž spotíky ? Co z toho vyplývá? Že skutečně stačí nechat klikací pouze odpověď ano. Takže, krom odkazů na předchozí díly jste se dnes nic nového nedozvěděli. Děkuji tedy za pozornost, střihák končí, jedou titulky.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Arthur Dent #1

  Nedůslednost! Jak to, že je klikací i NE ?! :)

  před 19 lety
 2. letinka #2

  Šmarjá, takový průšvih hned při pondělku. ☹
  Loni jsem přiznala jen 599.998,50.

  před 19 lety | reagoval [4] Arthur Dent
 3. rony #3

  sa mi to páčí, v článku je jedna z mojich myšlienok a preto bude tento rok u mňa prelomový vo výnosoch za realizované myšlienky. Jupí.

  před 19 lety
 4. Arthur Dent #4

  #2 letinko, Hachachááá, zasmál se drsně inspektor Konvalinka z Útvaru pro odhalování hospodářské kriminality. „Dostal jsem tě. Prohrálas. Nepočítala jsi totiž s …“

  BENG! BENG! – řidič trolejbusu náhle vytáhl pistoli ráže .45 a dvěma ranami skolil Konvalinku na trávník. „Můžeme jet!“, zavolal na Letinku. „Už nás nebude obtěžovat kvůli koruně padesáti!“

  před 19 lety | reagoval [6] David Grudl
 5. bart #5

  Tak běžný čtenář ® vidí, že DGX umí i z vody uvařit nadprůměrný článek, běžný čtenář ® chápe, že čekání na nové články si může zkrátit čtením archívů. Ale co by mě zajímalo doopravdy, kolik běžných čtenářů LA TRINE ® chápe všechny souvisloti. Konkrétně narážím na větu o Lentince, že souvisí s nějakým M.J. Chápe to někdo pod 22 let?

  [smazáno] hehehe, někdo naráží na copyright

  před 19 lety | reagoval [6] David Grudl [10] Finwe
 6. David Grudl #6

  avatar

  #4 Arthure Dente, Arthure, zbytečně neodváděj pozornost a přiznej, jaká měla být původní verze rozlučkového článku Třicet (… milionů byl můj cíl a 30 milionů jsem si k dnešku blogováním vydělal. Proto to balím. S White Dogem se dělím v poměru 19:10, podle počtu článků, a jedeme to někam pořádně roztočit, třeba za Pixym do Las Vegas. Kufry mám sbalené …) ?

  #5 barte, kdo je to M.J. ? ?

  před 19 lety
 7. Roj #7

  Artur nic nema, vsechno rozfofroval POTREBNYM ?

  M.J je Milous Jakes – ze by sis neuvedomoval, co pises?
   – Jasne ze ne, pac ti chybi SHRNUTI! ?

  před 19 lety
 8. Jirka #8

  mohl by mi nekdo vysvetlit to placeni bloggeru? nejak mi to nejde do hlavy, kdo ze je plati.. dik ;)

  před 19 lety
 9. David Grudl #9

  avatar

  Protože se Letince v poště množí žádosti o finační půjčku a do bytu se jí dobývají potřební, požádal jsem o vyjádření soudruha Milouše Jakeše (mp3, 140kB).

  No nic, skočím ještě na zahradu nakrmit bojlery a jdu koukat na VyVolené…

  před 19 lety
 10. Finwe #10

  avatar

  #5 barte, Je mi pod 22 let a taky jsem se pobavil ?
  I před zveřejněním projevu…

  před 19 lety
 11. Roman #11

  avatar

  Zakladne pravidlo ako neprestat s blogovanim? (reakcia na koniec blogov Pixyho a PNB. ). Nikdy s nim nezacinat. (sorry za duplikatny prispevok, dal som to do zleho clanku.. to patrilo sem)

  před 19 lety
 12. rony #12

  platis za pripojenie k internetu? to su tie nase peniaze!!!
  z teba konkretne mam korunu.

  před 19 lety

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře.